ASUKOHT
Tallinna piirist vaid 4 kilomeetri kaugusel rahulikus Hüüru külas ootab Sind kodu, kus tervitavad loodus, avarus, päikesele avatud õeuala, privaatne asukoht, värske õhk ja mis peamine - Sinu oma kodu. 

Kunagistele Hüüru mõisa aladele on rajamisel uus elurajoon - Mõisaniidu Kodud! Läheduses asub Hüüru Mõis, Hüüru Veski ja Vääna jõgi ja teises küljes Vatsla küla. Väikeseid külasid ühendades saame ühtehoidva moodsa kogukonnakeskuse, kus on kõik võimalused täisväärtuslikuks eluks terviklikus elurajoonis. Sinu naabrid on Sinu sõbrad, siin loome turvalise elukeskkonna Sulle ja Sinu peremel. 

Tallinna lähedus võimaldab kiiresti tööle või vaba aega veetma minna. Kõik eluks vajalik on vaid paari kilomeetri kaugusel. Tagasi koju jõudes naudid rahulikku õhkkonda ja seeläbi saavutad oma elus mõnusa tasakaalu.

Mõisaniidu elurajoonis on kõik oluline lähedal. Bussipeatus 500m, Triibu & Liine eralasteaed 1,5km, Harku keskus poe ja lasteaiaga ja Harku terviserajad 3km, Veskimöldre Lastead - Kool 8km, Laagri lasteaiad ja Laagri kool 10km, Tabasalu kool ja lasteaaed ning erinevad toitlustusettevõtted ja kauplused 7km, Vääna Trahter, Vääna jõgi ja Hüüru Mõis 2km. Tallinna linnapiir 4km, Rocca al Mare Keskus 7km.